Mr. Silence invertteri-ilmalämpöpumppujen uusi erä on saapunut varastoomme!

Yhteystiedot

Pro vaihde

+358 10 5058 690
pool4you@pool4you.fi

Asiakaspalvelu avoinna
ma-pe 8:00 – 16:00

Sijainti

Toimisto
Vasarakatu 12
40320 JYVÄSKYLÄ

Varaston sisäänkäynti
Alasinkatu 1-3

Huolto

Huolto, huollon tarjouspyynnöt, kuntokartoitukset

+358 10 5058 691

Myynti

Kemikaalit ja tarvikkeet

+358 10 5058 692

Ota yhteyttä

Yhteyshenkilöt

Myynti

Jonna Sirkkiä
Myyntipäällikkö
+358 50 476 7944
jonna.sirkkia@pool4you.fi

Varastomyynti

Timo Vehtari
Varastomyyjä
+358 40 706 4350
timo.vehtari@pool4you.fi

Varasto

Väinö Ojala
Varastopäällikkö
+358 40 522 1066
vaino.ojala@pool4you.fi

Huolto

Ilpo Ekqvist
Huollon operatiivinen johtaja
+358 40 653 1099
ilpo.ekqvist@pool4you.fi

Asennus

Ahto Kiskonen
Asennuspäällikkö
+358 41 445 7033
ahto.kiskonen@pool4you.fi

Hallinto

Vesa Ojanen
Toimitusjohtaja
+358 400 238 184
vesa.ojanen@pool4you.fi

Mika Tiittanen
Varatoimitusjohtaja
+358 40 525 6277
mika.tiittanen@pool4you.fi

Tuija Mattila
Ostojohtaja
+358 50 309 3418
tuija.mattila@pool4you.fi

Ota yhteyttä