Jyväskylän varastotoiminnot siirretty Turkuun.

Yhteystiedot

Tältä sivulta löydät Pool4Youn vaihdenumerot sekä eri toimintojen yhteyshenkilöiden suorat yhteystiedot. Pool4You Private palvelee ensisijaisesti yksityis- ja yritysasiakkaita, Pool4You Pro puolestaan julkista sektoria.

Juomaveden käsittely on siirretty Water4You-brändin alle. Water4Youn yhteystiedot ovat saatavissa Water4Youn yhteystietosivulta

Private ja Pro-vaihdepuhelinnumerot sekä Turun myymälä ja yritysmyynti palvelevat arkisin klo 8-16 ympäri vuoden.

Helsingin myymälä ja Showroom ovat avoinna sesongin ulkopuolella (syyskuu - maaliskuu) klo 9-16 ja sesonkiaikana (17.4. - elokuu) klo 10 -18.

Jyväskylän Pool4You Pro -toimipisteessämme ei ole enää varastotoimintoja eikä myyntiä yksityis- tai yritysasiakkaille.

Pool4You Private

Helsinki
Myymälä ja Showroom

+358 10 5058 655
pool4you.helsinki@pool4you.fi

Takkatie 14, 00370 Helsinki
ma-pe 9:00–16:00

Turku
Myymälä ja
yritysmyynti

+358 10 5058 650
pool4you@pool4you.fi

Riimukatu 4, 20380 Turku
ma-pe 8:00–16:00

Pool4You Pro

Huolto

Huolto, huollon tarjouspyynnöt, kuntokartoitukset

+358 10 5058 691

Myynti

Kemikaalit ja tarvikkeet

+358 10 5058 692

Sijainti

Toimisto
Ylistönmäentie 31
40500 JYVÄSKYLÄ

Huom! Ei myymälää tai varastomyyntiä.

Ota yhteyttä

Yhteyshenkilöt Pool4You Private

Myynti

Kai Lempinen
Myyntipäällikkö (Turku)

+358 (0)10 5058 605
kai.lempinen@pool4you.fi

Myynti

Mikko Marjosalmi
Myyntipäällikkö (Helsinki)

+358 (0)40 7303 331
mikko.marjosalmi@pool4you.fi

Myynti

Essi Lahtonen
Myyntiassistentti

+358 (0)10 5058 616
essi.lahtonen@pool4you.fi

Varasto

Tero Wirtanen
Osto- ja logistiikkakoordinaattori

+358 (0)10 5058 609
tero.wirtanen@pool4you.fi

Huolto ja asennus

Peter Kataja
Huoltopäällikkö

+358 (0)10 5058 625
peter.kataja@pool4you.fi

Projektit

Tommi Nurmi
Projektipäällikkö

+358 (0)10 5058 602
tommi.nurmi@pool4you.fi

Yhteyshenkilöt Pool4You Pro

Myynti

Jonna Sirkkiä
Myynti- ja tuotepäällikkö
+358 50 476 7944
jonna.sirkkia@pool4you.fi

Varastomyynti

Timo Vehtari
Tarvike- ja kenttämyyjä
+358 40 706 4350
timo.vehtari@pool4you.fi

Varasto

Väinö Ojala
Myynti- ja ostokoordinaattori
+358 40 522 1066
vaino.ojala@pool4you.fi

Huolto

Ilpo Ekqvist
Huollon operatiivinen johtaja
+358 40 653 1099
ilpo.ekqvist@pool4you.fi

Asennus

Ahto Kiskonen
Asennuspäällikkö
+358 41 445 7033
ahto.kiskonen@pool4you.fi

Hallinto ja toiminnot

Vesa Ojanen
Toimitusjohtaja

+358 400 238 184
vesa.ojanen@pool4you.fi

Ari Airaksinen
Tekninen johtaja

+358 400 242143
ari.airaksinen@pool4you.fi

Ota yhteyttä

    Laskutus ja reskontra

    Verkkolaskuosoite: 003705226113
    Välittäjätunnus: BAWCFI22

    Paperiset laskut osoitteeseen:

    Pool4You Oy
    ##003705226113##
    (verkkolaskuosoite kirjattava merkkien ## väliin)
    PL 683
    00026 BASWARE

    Verohallinnolta saadun ohjauksen mukaan Pool4You Oy ei kuulu 01.03.2022 alkaen rakennuspalvelujen käännetyn arvonlisäverovelvollisuuden piiriin muutoin kuin Water4You-liiketoiminnan osalta.

    Pool4You Oy:n alv-tunnus on FI05226113