Yhteystiedot

Vaihde
Private

+358 10 5058 650
pool4you@pool4you.fi

Huolto
Private

+358 10 5058 653

Myynti
Private

Uima-altaat ja tarvikkeet
+358 10 5058 652

PVC-osat ja -putket
+358 10 5058 651

Myymälä

Riimukatu 4
20380 Turku

Myymälä ja yritysmyynti
avoinna
ma-pe 8:00 – 16:00

Vaihde
Pro

+358 10 5058 690
pool4you@pool4you.fi

Huolto
Pro

Huolto, huollon tarjouspyynnöt, kuntokartoitukset

+358 10 5058 691

Myynti
Pro

Kemikaalit ja tarvikkeet

+358 10 5058 692

Sijainti

Toimisto
Vasarakatu 12
40320 JYVÄSKYLÄ

Varaston sisäänkäynti
Alasinkatu 1-3

Ota yhteyttä

Yhteyshenkilöt Pool4You Private

Myynti

Kai Lempinen
Myyntipäällikkö

+358 (0)10 5058 605
kai.lempinen@pool4you.fi

Varasto

Tero Wirtanen
Varastopäällikkö

+358 (0)10 5058 609
tero.wirtanen@pool4you.fi

Huolto ja asennus

Tommi Nurmi
Huoltopäällikkö

+358 (0)10 5058 602
tommi.nurmi@pool4you.fi

Yhteyshenkilöt Pool4You Pro

Myynti

Jonna Sirkkiä
Myyntipäällikkö
+358 50 476 7944
jonna.sirkkia@pool4you.fi

Varastomyynti

Timo Vehtari
Varastomyyjä
+358 40 706 4350
timo.vehtari@pool4you.fi

Varasto

Väinö Ojala
Varastopäällikkö
+358 40 522 1066
vaino.ojala@pool4you.fi

Huolto

Ilpo Ekqvist
Huollon operatiivinen johtaja
+358 40 653 1099
ilpo.ekqvist@pool4you.fi

Asennus

Ahto Kiskonen
Asennuspäällikkö
+358 41 445 7033
ahto.kiskonen@pool4you.fi

Hallinto

Vesa Ojanen
Toimitusjohtaja

+358 400 238 184
vesa.ojanen@pool4you.fi

Mika Tiittanen
Varatoimitusjohtaja

+358 40 525 6277
mika.tiittanen@pool4you.fi

Tuija Mattila
Ostojohtaja

+358 50 309 3418
tuija.mattila@pool4you.fi

Ota yhteyttä

    Laskutus ja reskontra

    Verkkolaskuosoite: 003705226113
    Välittäjätunnus: BAWCFI22

    Paperiset laskut osoitteeseen:

    Pool4You Oy
    ##003705226113##
    (verkkolaskuosoite kirjattava merkkien ## väliin)
    PL 683
    00026 BASWARE

    Verohallinnolta saadun ohjauksen mukaan Pool4You Oy ei kuulu 01.03.2022 alkaen rakennuspalvelujen käännetyn arvonlisäverovelvollisuuden piiriin muutoin kuin Water4You-liiketoiminnan osalta.

    Pool4You Oy:n alv-tunnus on FI05226113