Aqua Nova ja Suomen Allaslaite ovat nyt Pool4You / Water4You.

Yhteystiedot

Pool4You Pro vaihde ja toimisto

Vaihde

+358 10 5058 690
pool4you@pool4you.fi

Toimisto
Vasarakatu 12
40320 JYVÄSKYLÄ

Varaston sisäänkäynti
Alasinkatu 1-3
40320 JYVÄSKYLÄ

Asiakaspalvelu avoinna
ma-pe 8:00 – 16:00

Huolto, huollon tarjouspyynnöt, kuntokartoitukset

Huollon vaihde

+358 10 5058 691

Kemikaalit ja tarvikkeet

Kemikaalit ja tarvikkeet vaihde:

+358 10 5058 692

Laskutus ja reskontra

Verkkolaskuosoite: 003705226113
Välittäjätunnus: BAWCFI22

Paperiset laskut osoitteeseen:

Pool4You Oy
##003705226113## (verkkolaskuosoite kirjattava merkkien ## väliin)
PL 683
00026 BASWARE

Verohallinnolta saadun ohjauksen mukaan Pool4You Oy ei kuulu 01.03.2022 alkaen rakennuspalvelujen käännetyn arvonlisäverovelvollisuuden piiriin muutoin kuin Water4You-liiketoiminnan osalta.

Pool4You Oy:n alv-tunnus on FI05226113

Yhteyshenkilöt

Myynti

Jonna Sirkkiä
Myyntipäällikkö
+358 50 476 7944
jonna.sirkkia@pool4you.fi

Varasto

Väinö Ojala
Varastopäällikkö
+358 40 522 1066
vaino.ojala@pool4you.fi

Timo Vehtari
Varastomyyjä
+358 40 706 4350
timo.vehtari@pool4you.fi

Huolto ja asennus

Ilpo Ekqvist
Huollon operatiivinen johtaja
+358 40 653 1099
ilpo.ekqvist@pool4you.fi

Ahto Kiskonen
Asennuspäällikkö
+358 41 445 7033
ahto.kiskonen@pool4you.fi

Hallinto

Vesa Ojanen
Toimitusjohtaja
+358 400 238 184
vesa.ojanen@pool4you.fi

Mika Tiittanen
Varatoimitusjohtaja
+358 40 525 6277
mika.tiittanen@pool4you.fi

Tuija Mattila
Ostojohtaja
+358 50 309 3418
tuija.mattila@pool4you.fi